Wczytuję dane...
Waga produktu: 200 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 250.00 PLN
Producent: Kipi

Kup cały komplet !

Nagrzewnica powietrza VENTURA 30kW +sterownik dotykowy ecoMAX920 TOUCH

KIPI

Nagrzewnicę powietrza VENTURA 30kW oprócz nowoczesnego designu wyróżnia przede wszystkim trzyciągowy. przeciwprądowo-krzyżowy wymiennik ciepła oraz system równomiernego rozprowadzania powietrza przez wymiennik.

Połączenie tych rozwiązań daje najwyższą efektywność w ogrzewaniu powietrza w porównaniu do dotychczasowych dostępnych na rynku urządzeń. W nagrzewnicy zastosowano obrotowy palnik ROTARY, co pozwala na utrzymanie bardzo dobrych parametrów spalania oraz niską emisyjność.

Całe urządzenie cechuje łatwość eksploatacji, dzięki prostemu dostępowi do wymiennika. Nagrzewnica ponadto wykorzystuje niezawodny system automatycznego odpopielania. Popiół gromadzi się w specjalnym zbiorniku, do którego użytkownik ma łatwy dostęp.

Dzięki połączniu samoczyszczącego się palnika ROTARY oraz mechanizmowi automatycznego odpopielania komory paleniskowej znacząco wydłużono czas bezobsługowej pracy urządzenia.

Regulowany wylot powietrza daje możliwość ukierunkowania strumienia ciepła w dowolnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu regulatorów termostatycznych istnieje możliwość rozprowadzenia powietrza w taki sposób, by w każdym z nawet 4 pomieszczeń utrzymywana była niezależna temperatura. 

W urządzeniu istnieje możliwość wyboru kierunku otwierania drzwi - lewy lub prawy, co ułatwia dostosowanie urządzenia do danego pomieszczenia. Ponadto cała konstrukcja sprawia, że jest ono proste w czyszczeniu i serwisowaniu, co skraca do minimum czas obsługi urządzenia. Możliwe jest również wykonanie nagrzewnicy z pełną recyrkulacją, co dodatkowo obniża koszty ogrzewania.

Zestaw zawiera:

palnik obrotowy KIPI

system odpopielania - dodatkowa opłata

zbiornik na pellet

sterownik z ekranem dotykowym ecoMAX920 TOUCH

OPCJE DODATKOWE :

puszka recyrkulacyjna 

DANE TECHNICZNE:

    Producent wymaga, aby pierwsze uruchomienie zostało wykonane przez Autoryzowanego Instalatora na zlecenie Użytkownika zgodnie z warunkami gwarancji.

    Gwarancja 24 miesiące !!!!

    Polecamy